Fuar Stand Tasarım ve Uygulamada Birebir Uyum…

Tasarımlarımızın fuar alanı atmosferinde görselleştirilmesi size özel yapılan tasarımı ve etkisini en doğru şekilde anlamanıza yardımcı olur.

Tasarımlar kadar Sunumlarımız da bir başka…

Gerek tasarım sunumları gerekse farklı konsept içerikleri ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik bir gayret içerisindedir.

Fuar ihtiyaçlarınızı baştan sona programlar fuar öncesinde eksiksiz teslim ederiz. Size bu konuyla ilgili minimum zaman harcatırız. Bu şekilde siz de asıl konunuza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bu konudaki en önemli sermayemiz güvenilir ve samimi olabilmektir.

  • FUAR STANDI TASARIMLARI, ÖZEL AHŞAP STAND ve MODÜLER STANDLAR
  • FUAR STANDI KURULUMU
  • KİRALIK STANDLAR
  • KONGRE ORGANİZASYONU STAND KURULUM HİZMETLERİ
  • SHOWROOM UYGULAMASI
  • DEKOR ve PODYUM UYGULAMALARI
  • FUAR MALZEME TEDARİĞİ
  • GÖRÜNTÜ, SES VE IŞIK SİSTEMLERİ
  • KİOSKLAR

 

STAND TASARIMI VE UYGULAMA HİZMETLERİ

Tasarım ekibimiz çalışma konunuza ve sektörünüze uygun fuar standı tasarım seçeneklerini en kısa sürede size sunacağından emin olabilirsiniz. Temel hedefimiz amacınıza uygun fuar standı tasarımları oluşturmaktır. Tasarımda mutabık kaldığımız taktirde imalat ekibimiz öngörülen tasarımı en ince ayrıntısına kadar planlayarak en kısa sürede imal edecektir. Açılış günü standınız tüm kontrolleri yapılmış olarak sizi bekliyor olacak. Sizin yapmanız gereken tek şey ziyaretçilerinizi karşılamak ve ağırlamak olacaktır. Standınızı isterseniz kiralayabilir, deponuz uygunsa satın alıp depolayabilir veya sizin adınıza depolayabiliriz. Her koşulda size tam destek sunmaya hazırız.

 

KONGRE ORGANİZASYONU STAND KURULUM HİZMETLERİ

Kongre organizasyonu planlıyorsanız veya düzenlenen bir kongreye katılma düşüncesindeyseniz, ekibimiz ihtiyacınız olan tüm stand, karşılama bankosu, masa, sandalye ve oturma grupları gibi ekipmanları, broşürlük, rollup, poster gibi sergileme malzemelerini size temin edebilir.

 

SHOWROOM

Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz showroom tasarımlarını yapmaktayız. Çalışma konunuza uygun showromları estetik ve sanatsal tasarımlarla oluşturuyoruz.

 

FUAR MALZEME TEDARİĞİ

Etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz karşılama bankosu, masa, sandalye ve oturma grupları gibi ekipmanları, broşürlük, rollup, poster gibi sergileme malzemelerini size temin edebiliriz.

 

GÖRÜNTÜ, SES ve IŞIK SİSTEMLERİ

Bizden Video Wall Sistemleri, Led Ekranlar, ses ve ışık sistemleri kiralayabilirsiniz. Teknik ekibimiz size uygun techizatı istediğiniz zaman kullanımınıza uygun olarak hazır edecektir.

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Diğer tasarımlarımızı incelemek için tıklayınız